تماس با ما
يکشنبه, 4 مهر 1400
پیام مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان

صنعت سترگ نفت همواره نیروی محرک پیشتاز در اقتصاد کشور پهناور ما بوده است. گنجینه ای از تجارب، تخصص و مبانی مدیریتی در حوزه های بالا دستی را می توان در عرصه این صنعت مشاهده نمود و این از ویژگی های منحصر به فرد صنعت نفت است. عمل به مسئولیت های اجتماعی در قبال همه ذینفعان در کنار پایداری تولید و صیانت از محیط زیست، اهداف اصلی هر سازمان در این گستره است و شرکت نفت و گاز اروندان به عنوان جوان ترین شرکت در میان شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران نیز این خطی مشی را سرلوحه ی فعالیت های خود قرار داده است.

تنوع نفت از فوق سبک تا فوق سنگین و فشار تزریق گاز 7000 پام در مخازن این شرکت، نشان دهنده ی حساسیت راهبری تولید در حوزه ی عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان است. تولید صیانتی روزانه یک میلیون بشکه نفت تا سال 1404 از مهمترین اهداف کلان شرکت نفت و گاز اروندان از مخازنی با خصوصیات منحصر به فرد  است که با تکیه بر نیروی انسانی متعهد و کارآمد و استفاده حداکثری از توان سازندگان و تامین کنندگان داخلی، این مهم دست یافتنی خواهد بود.

شرکت نفت و گاز اروندان فرصت های تسهیم دانش، ارائه ایده های نوین و کار آمد و تعامل سازنده را غنیمت شمرده و آماده حمایت از سازندگان، تامین کنندگان و نهادهای دانش بنیانی است که بتوانند، شانه به شانه این شرکت را در راستای تحقق اهداف خرد و کلان سازمان همراهی کرده و به صورت روزآمد در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی در کلیۀ عرصه ها به ویژه اقتصاد، صنعت و فن آوری گام بردارند.

جهانگیر پورهنگ


 


پیوندهای مرتبط

شبکه های اجتماعی

تماس با ما
دفتر خرمشهر
شهرستان خرمشهر بلوار آيت الله خامنه اي نبش ناصر خسرو
تلفن: 6-32268300-061
روابط عمومی: 32121300-061
 
دفتر تهران
خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) ساختمان مرکزی هفتم، کوچه پنجم
تلفن: 88724246-021

6.0.9.0
گروه دورانV6.0.9.0