تماس با ما
سه‌شنبه, 28 ارديبهشت 1400
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ 
همزمان با ایام تعطیل سال نو و عید نوروز
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شركت نفت و گاز اروندان با كاركنان شركت دیدار كرد
همزمان با ایام تعطیل سال نو مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان در دیدار نوروزی صمیمانه با کارکنان، این مناسبت را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مهندس جهانگیر پورهنگ در روزهای تعطیل سال نو از تاسیسات نفتی دارخوین بازدید و در دفتر مرکزی شرکت در خرمشهر با کارکنان به گفت و گو نشست.

وی در این بازدید که تعدادی از مدیران حضور داشتند سال 99  را برغم محدودیت ها و شرایط کرونایی، سالی موفق از ابعاد مختلف برای شرکت اروندان ارزیابی و اظهار کرد: در این سال برنامه های شرکت ملی نفت ایران در زمینه تولید، ظرفیت سازی و توسعه زیرساخت ها محقق گردید.

پورهنگ افزود: این توفیقات مرهون کار و تلاش، هم افزایی و همیاری کارکنان این مجموعه است که در راستای اعتلای صنعت نفت کشور و تحقق اهداف و برنامه های کوتاه مدت، میان مدت  و  بلند مدت شرکت ملی نفت ایران نهایت تلاش و همت خود را به کار گرفته اند.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: با توجه به برنامه های تبیین شده و همکاری مستمر با شرکت مهندسی و توسعه نفت، سال 1400 شاهد افزایش ظرفیت تولید نفت و گاز در این شرکت و توسعه فعالیت های عملیاتی در میادین نفتی  غرب کارون خواهیم بود.

در جریان این بازدید و دیدار صمیمی کارکنان شرکت سال نو  و عید نوروز را به مدیرعامل و مدیران شرکت تبریک گفتند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0