تماس با ما
سه‌شنبه, 28 ارديبهشت 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ 
پیام تبریك مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان به مناسبت فرارسیدن نوروز 1400
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان با صدور پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی 1400 را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در پیام تبریک مهندس جهانگیر پورهنگ به مناسبت آغاز سال نو آمده است:

نوروز ترنمی از عشق و زیبایی، تجلی گر حالی نو و بیدار کننده دل های خداجوست. خداوند متعال را شاکریم که دیگر بار توفیق حلول سالی دیگر بر ما ارزانی داشت تا در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم.

در سالی که گذشت با همت و تلاش کارکنان این شرکت با وجود محدودیت ها و شرایط کرونایی، اهداف و برنامه های ترسیم شده در راستای تولید، تعمیرات دوره ای و ظرفیت سازی محقق و در بعد مسئولیت اجتماعی در حد وسع به جامعه پیرامونی ارائه خدمات گردید که این روند در سال جدید نیز حسب سیاست های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران استمرار خواهد داشت.
 امروزه سختکوشان شرکت نفت و گاز اروندان به عنوان دومین شرکت تولید نفت در مجموعه شرکت ملی نفت ایران آمادگی کامل دارند تا با ابلاغ برنامه های صنعت نفت نسبت به افزایش توان تولید و بهره برداری از میادین نفت و گاز تحت پوشش با تمام توان اقدام نمایند.


اینجانب ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد فرخنده امام حسین(ع)، سیدالساجدین امام زین العابدین (ع) و ابوالفضل العباس (س) و همچنین گرامیداشت روز پاسدار، روز جانباز، فرارسیدن ایام سال نو را تبریک عرض می نمایم و سالی سرشار از موفقیت، عزت و سربلندی برای ملت شریف ایران و تلاشگران صنعت نفت آرزو دارم.

جهانگیر پورهنگ
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0