تماس با ما
سه‌شنبه, 28 ارديبهشت 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ 
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان
برنامه تولید تكلیفی امسال شركت به طور كامل محقق شد
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان گفت: با تلاش جمعی متخصصان و کارکنان این شرکت برنامه تولید تکلیفی سال 1399 به طور کامل تحقق یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مهندس جهانگیر پورهنگ روز دوشنبه (11 اسفندماه 99) در جلسه پیش بینی تولید نفت و گاز نیمه نخست سال 1400 میادین تحت سرپرستی این شرکت در غرب کارون، افزود: توفیق این شرکت  در تحقق برنامه های تببین شده از سوی شرکت ملی نفت ایران در شرایط  کرونایی و محدودیت ها، کار ارزشمندی تلقی می گردد.

وی با بیان اینکه در انجام برنامه های تولید، توجه به پروتکل های بهداشتی مربوط به همه گیری بیماری کووید 19  و همچنین اهتمام ویژه به رعایت دقیق الزامات ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) در راستای حفظ سلامت کارکنان اولویت اول و مقدم برکار بوده است، اظهار کرد: نفت و گاز اروندان برای تولید حداکثری از ظرفیت های تعریف شده، آمادگی کامل دارد.

پورهنگ در این نشست که مدیران فنی و عملیاتی شرکت حضور داشتند، گفت: در بخش توسعه میدان های مشترک  که بین این شرکت و شرکت مهندسی و توسعه نفت  در دست اجرا است، کار تیمی به نحو مطلوب دنبال می شود و این شرکت در جهت افزایش ظرفیت تولید در دو بخش تولید از  چاه های  در حال بهره برداری و چاه های جدید که تا  پایان امسال و تا اواخر خردادماه سال جدید در مدار تولید قرار می گیرند، براساس برنامه پیگیر می باشد.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0