تماس با ما
سه‌شنبه, 28 ارديبهشت 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ 
پیام مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج و سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل "بسیج مستضعفین" را به همکاران محترم شرکت نفت و گاز اروندان و بسیجیان عزیز تبریك و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان،‌ مهندس جهانگیر پورهنگ با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را گرامی داشت.

در این پیام آمده است:

گرامیداشت هفته بسیج در واقع نمایش قدرت و توانمندی های تحسین برانگیز غیورمردانی است که توانستند در همه عرصه ها  خصوصا در دوران دفاع مقدس، داوطلبانه و بی هيچ ادعایی روزهای سخت جنگ را غیرتمندانه پشت سر گذارده و در برابر بی رحم ترين دشمنان اين سرزمين سينه سپر کنند تا مایه افتخار و سربلندی اسلام، انقلاب و کشور باشند.
 
دفاع مقدس، تصویری شفاف و روشن از تفکر بسیجی است و تكريم بسيج، پاسداشت مروت و جوانمردی و تضمينی بر آينده سرافراز این مرز و بوم می باشد.
 
آنچه مسلم است اینکه؛ همت و تفکر بسیجی تنها مختص به دوران جنگ نبوده و در همه عرصه ها تا آنجا که در هر پیش آمدی شاهد حضور موفق و نقش بی بدیل بسیجیان در وقایع مختلف کشور بوده ایم.
 
لذا هفته بسيج فرصتی مغتنم برای تجلیل از این حماسه آفرینان خواهد بود.
 
 اینجانب ضمن عرض تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، این یادگار ارزنده امام راحل(ره) وپاسداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی، بر خود لازم میدانم از زحمات و فداکاری های ایشان علی الخصوص در مقابله با ویروس کرونا و برپایی رزمایش های مؤمنانه در یاری رساندن به هموطنان  عزیزمان قدردانی کنم.
 
 آرزوی تندرستی و سلامتی برای هم میهنان گرامی، از خداوند متعال مسئلت دارم
 
جهانگیرپورهنگ
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان

امتیاز :  ۲.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0