تماس با ما
چهارشنبه, 3 مرداد 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ 
برگزاری مراسم زیارت عاشورا و سوگواری حسینی در شركت نفت و گاز اروندان
به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش، مراسم پرفیض زیارت عاشورا و عزاداری در کلیه نمازخانه‌های عملیاتی و تاسیساتی شرکت نفت و گاز اروندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان (چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳) به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش، مراسم پرفیض زیارت عاشورا و عزاداری در کلیه نمازخانه‌های عملیاتی و تاسیساتی شرکت نفت و گاز اروندان برگزار شد.

این مراسمات با استقبال گسترده کارکنان این شرکت روبرو شد و در فضایی معنوی، حاضران ضمن قرائت زیارت عاشورا، به سوگواری و عزاداری سیدالشهدا (ع) پرداختند.

در این برنامه ها، سخنرانان به تبیین فضائل و مقام والای اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و همچنین فلسفه قیام عاشورا و نهضت حسینی (ع) پرداخته و مداحان با مرثیه سرایی و نوحه خوانی، حزن و اندوه عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) را دوچندان نمودند.

امید نصیری، رئیس روابط عمومی و ستاد اقامه نماز شرکت نفت و گاز اروندان، در این خصوص گفت: "برگزاری این مراسمات معنوی، فرصتی ارزشمند برای کارکنان این شرکت فراهم می آورد تا با اندیشه و فلسفه قیام عاشورا آشنا شده و با تأسی از سیره‌ی ائمه اطهار (ع)، مسیر زندگی خود را به سوی سعادت و رستگاری ابدی رهنمون سازند."

وی در ادامه افزود: "امسال نیز همچون سنوات گذشته، این مراسمات با شکوه و عظمت هرچه بیشتر در حال برگزاری است و امیدواریم مورد قبول درگاه الهی قرار گیرد."

برگزاری مراسمات عزاداری و سوگواری در ایام محرم، از جمله برنامه های فرهنگی و مذهبی شرکت نفت و گاز اروندان است که هرساله با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی و انتقال مفاهیم بلندمرتبه نهضت حسینی (ع) به کارکنان این شرکت برگزار می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0