تماس با ما
چهارشنبه, 3 مرداد 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ 
جلسه شورای فرهنگی و ستاد اربعین حسینی شركت نفت و گاز اروندان برگزار شد
جلسه شورای فرهنگی و ستاد اربعین شرکت نفت و گاز اروندان با حضور مهندس عبدالله عذاری اهوازی، مدیرعامل این شرکت و دیگر اعضای این شورا در دفتر هماهنگی اهواز برگزار و درخصوص فعالیت‌های فرهنگی، برنامه‌های رفاهی کارکنان و برنامه‌ریزی برای خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی گفت‌وگو و تصمیماتی اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳، جلسه شورای فرهنگی و ستاد اربعین شرکت نفت و گاز اروندان با حضور مهندس عبدالله عذاری اهوازی، مدیرعامل این شرکت و دیگر اعضای این شورا در دفتر هماهنگی اهواز برگزار شد.

در این جلسه، عذاری اهوازی ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت‌های فرهنگی و جهاد در عصر حاضر، اظهار داشت که موفقیت در این حوزه نیازمند برنامه‌ریزی، تلاش و هماهنگی تمامی بخش‌های سازمان است و اقدامات انجام شده در این زمینه را قابل تقدیر دانست و خواستار افزایش آن‌ها شد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در خصوص برنامه‌های رفاهی که برای کارکنان و خانواده‌های ایشان ارائه می‌شود گفت: به منظور افزایش انگیزه و نشاط کارکنان، تسهیلات سفر به چندین شهر زیارتی و سیاحتی را در سال جاری فراهم کردیم که اجرای این برنامه‌ها  مورد استقبال همکاران قرار گرفت.

در ادامه این نشست به بررسی موضوع ارائه شده از سوی عیسی مهدی پور سرپرست خدمات و پشتیبانی مناطق عملیاتی در خصوص اختصاص تسهیلات سفر به مشهد مقدس برای کارکنان رسمی پرداخته شد و مورد موافقت شورا قرار گرفت.

همچنین گزارشی از وضعیت امور ورزش در شرکت توسط حسن آقاحسینی، سرپرست مدیریت منابع انسانی این شرکت ارائه شد و تصمیماتی برای بهبود این وضعیت به منظور رضایتمندی کارکنان اتخاذ شد.

موضوع دیگر جلسه به هماهنگی و برنامه‌ریزی برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی اختصاص داشت.

 عذاری اهوازی ضمن تاکید بر ارتقای کیفیت و کمیت خدمات‌رسانی موکب این شرکت در پایانه مرزی شلمچه، خواستار همکاری با ستاد اربعین شرکت ملی نفت ایران و سایر مواکب مستقر در شلمچه شد.

در پایان جلسه، دستورات لازم برای اجرای برنامه‌های اربعین صادر شد و اعضای شورا نیز هماهنگی‌های لازم را انجام دادند.

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0