تماس با ما
چهارشنبه, 3 مرداد 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ 
آغاز عملیات اجرایی حفاری ۲۴ حلقه چاه در میدان مشترك یادآوران
عملیات اجرایی حفاری ۲۴ حلقه چاه طرح افزایش تولید میدان مشترک نفتی یادآوران روز چهارشنبه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان و به نقل از خبرگزاری تسنیم، عملیات اجرایی حفاری 24 حلقه چاه طرح افزایش تولید میدان مشترک نفتی یادآوران روز چهارشنبه آغاز شد.

عملیات اجرایی حفاری 24 حلقه چاه طرح افزایش تولید میدان مشترک نفتی یادآوران به ارزش 350 میلیون دلار و با هدف تولید 42 هزار بشکه نفت در روز با حضور سردار عابد، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا، ابوذر شریفی؛ مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، حمیدرضا گلپایگانی؛ مدیر عامل شرکت ملی حفاری، عبدالله عذاری اهوازی؛ مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان و جمعی از مدیران نفتی و حضور ویدیو کنفرانسی محسن خجسته‌مهر؛ مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در میدان نفتی یادآوران آغاز شد.

قراردادهای مربوط به حفاری 24 حلقه چاه توسعه‌ای جدید در قالب سه قرارداد بین شرکت مهندسی و توسعه نفت به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران با شرکت های ملی حفاری ایران، توسعه صنایع نفت و انرژی قشم و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء پیش از این در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت امضا شده بود.

مجموع ارزش این قراردادها حدود 350 میلیون دلار بوده و مقرر شده است تا این تعداد چاه‌ها در لایه های فهلیان و سروک هر کدام به تعداد 12 حلقه در طی مدت 24 ماه حفر شود.

هدف از حفر این چاه‌های جدید در میدان مشترک نفتی یادآوران، نگهداشت و افزایش تولید به میزان 42 هزار بشکه در روز است. براساس این گزارش حفاری 6 حلقه از چاه‌های ذکر شده بر عهده متخصصان شرکت ملی حفاری ایران است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0