تماس با ما
چهارشنبه, 3 مرداد 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ 
پیام مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت و پایداری مردم دزفول
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری مردم دزفول پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان در این پیام آمده است:

بسمه تعالی 

خرمشهر را خدا آزاد کرد.

حضرت امام خمینی(ره)

هر ملتی در طول تاریخ خود از گردنه های متعددی عبور کرده، که در آن همه قلب های امت، متحد شده و با اشک یا لبخند در یک سینه تپیده است.

در این مسیر نیز برگ برگ تاریخ انقلاب شکوهمند ایران اسلامی بوی شهادت و ایثار میدهد، در این دفتر پربرگ حماسه ها، سوم خرداد به عنوان نقطه عطف و قله ایستادگی ایران اسلامی به ثبت رسیده است.

واقعه ای که نه تنها تصویر یک نیروی تسلیم ناپذیر از ایران دوباره به جهان عرضه میکند؛ بلکه تصویری مجسم از الگوی دفاع مردمی و اعتقادی جوانان این مرز و بوم با تکیه بر فرهنگ ایثار و شهادت را به نمایش میگذارد، و امروزه بدرستی در تقویم رسمی کشورمان به عنوان روز مقاومت ایثار و پیروزی خودنمایی میکند.

همانطور که در دوران دفاع مقدس رزمندگان با جانفشانی و ایثار برای دفاع از خاک و ناموس به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، امروز هم در سوگ مردانی از جنس شهدا هستیم که با تلاش وافر در شرایط سخت برای سربلندی این خاک مقدس همت گماشتند و با نیت خالص و خدایی خود در قلب ها جاودانه شدند.

اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن سوم خرداد سالروز غرور آفرین فتح خرمشهر و چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری مردم دزفول؛ یاد مقام شامخ همه شهداء به ویژه سیدالشهدای خدمت، رییس جمهور مجاهد، آیت الله سید ابراهیم رییسی و هیأت همراه را گرامی داشته و بار دیگه ضایعه فقدان این عزیزان را به عموم ملت شریف، شهید پرور و قدرشناس ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

عبدالله عذاری اهوازی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0