تماس با ما
چهارشنبه, 3 مرداد 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 
از سوی شرکت‌های نفتی مستقر در جنوب؛
مراسم بزرگداشت شهادت ریاست محترم جمهور و همراهان شهیدش برگزار شد/حضور مدیران، روسا، كاركنان و بسیجیان شركت نفت و گاز اروندان در مراسم بزرگداشت
به مناسبت شهادت ریاست محترم جمهور و همراهان شهیدش مراسم بزرگداشتی از سوی شرکت‌های نفتی مستقر در جنوب کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز سه‌شنبه یکم خردادماه ۱۴۰۳، به مناسبت شهادت ریاست محترم جمهور و همراهان شهیدش مراسم بزرگداشتی از سوی شرکت‌های نفتی مستقر در جنوب کشور در مسجد امیرالمومنین(ع) شهرک نفت اهواز برگزار شد.

در این مراسم مدیران و روسا شرکت‌های نفتی، برخی دیگر از مدیران شهری و استانی و بسیجیان و پرسنل شاغل نفت در جنوب حضور داشتند. قرائت قرآن، نوحه خوانی و سخنرانی از بخش‌های این مراسم بود.

مدیرعامل، مدیران و روسا، کارکنان و بسیجیان شرکت نفت و گاز اروندان نیز در این‌ مراسم حضور داشته و نسبت به مقام شامخ شهدای خدوم کشور ادای احترام کردند.

این مراسم با همکاری شرکت نفت و گاز اروندان، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران، مرکز بسیج شهید تندگویان، شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت پخش و پالایش خوزستان و دانشگاه صنعت نفت برگزار شد و مدیران، روسا، کارکنان و بسیجیان شرکت‌های نفتی جنوب در این مراسم حضور یافتند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0