تماس با ما
چهارشنبه, 3 مرداد 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ 
پیام مدیر عامل شركت نفت و گاز اروندان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در پیامی روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در پیام مهندس عبدالله عذاری اهوازی آمده است:

«باسمه تعالی»

روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسائلی است که در آن نهاد می‌گذرد.

«مقام معظم رهبری»

نامگذاری روزی به نام ارتباطات و روابط عمومی بیانگر اهمیت و نقش والای این حرفه در دنیای ارتباطات است، ۲۷ اردیبهشت ماه روزی است که درسطح جهانی نیز به عنوان روز ارتباطات نامگذاری شده است.

این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده در جهت تعامل و تامین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق‌ها و چشم اندازهای روشن برای فردای بهتر است.

بدون تردید روابط‌عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی‌‌های آحاد جامعه دارد و با توجه به اینکه اکنون در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، اهمیت جایگاه روابط عمومی، دوچندان شده است. فعالیت گسترده روابط عمومی‌ها بر هیچکس پوشیده نیست که با اقدامات ملموس و مستقیم خود همواره تاثیرات مطلوبی را برجا می‌گذارند و نقش مهم و اساسی را بر دوش می‌کشند که به نوعی اعتبار یک سازمان است.

بر این باورم که روابط عمومی پل ارتباطی مستحکم میان هر ساختار سازمانی با افکار عمومی جامعه است. جا دارد به بهانه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی از همه تلاشگران عرصه اطلاع رسانی در بخش های مختلف به ویژه صنعت نفت که در مسیر شفاف سازی و اطلاع رسانی می کوشند و شرایط را برای اجرای امور تسهیل می کنند قدردانی شود.

به یقین تلاش و همت همکاران روابط عمومی و انجام کار تیمی، تخصصی و منسجم آن‌ها باعث می‌شود اقدامات مهم این شرکت در همه ابعاد فنی و عملیاتی، تولیدی و مسئولیت های اجتماعی که در راستای خدمت رسانی و اجرای وظایف محموله می باشد به نحو احسن منعکس گردد.

از خداوند متعال توفیق روزافزون همگان را خواستارم.

عبدالله عذاری اهوازی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0