تماس با ما
چهارشنبه, 3 مرداد 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ 
در حاشیه سومین روز نمایشگاه بین‌المللی نفت؛
قرارداد خدمات بهره‌برداری از تأسیسات سطح‌الارضی میدان نفتی آزادگان شمالی شركت نفت و گاز اروندان امضاء شد
در حاشیه سومین روز از بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آیین امضای قرارداد خدمات بهره‌برداری از تأسیسات سطح‌الارضی میدان نفتی آزادگان شمالی بین شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت تکنو انرژی سپهر کیش(تسکو) منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز(21 اردیبهشت 1403)، آیین امضای قرارداد خدمات بهره‌برداری از تأسیسات سطح‌الارضی میدان نفتی آزادگان شمالی بین شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت تکنو انرژی سپهر کیش(تسکو) با حضور مهندس عذاری اهوازی مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

بر طبق این گزارش، موضوع این قرارداد خدمات راهبری تولید در میدان نفتی آزادگان شمالی از قبیل عملیات تولید و بهره برداری، نگهداری و تعمیرات، فشارخوانی درون چاهی، خدمات آزمایشگاهی، خدمات ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)، خدمات بازرسی فنی و حفاظت از خوردگی فلزات، تدارکات و امور کالا، فناوری اطلاعات و ارتباطات، خدمات اداری و پشتیبانی مطالبق استانداردها و رویه‌های به روز صنعت نفت بود.

مهندس عذاری اهوازی در این آیین با اشاره به پیشتازی شرکت نفت و گاز اروندان در انعقاد قرارداد های بهره‌ برداری و نگهداشت(O&M) تاکید نمود تفاوت قرارداد امسال آزادگان شمالی با سال گذشت اضافه شدن خدمات تحت الارضی در این منطقه است.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0