تماس با ما
چهارشنبه, 3 مرداد 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ 
در حاشیه سومین روز نمایشگاه بین‌المللی نفت انجام شد؛
امضای توافق‌نامه عقد قرار تولید بار اول دستگاه اندازه‌گیری سولفور موجود در نفت خام توسط شركت نفت و گاز اروندان
امضای توافق‌نامه تولید بار اول دستگاه اندازه‌گیری سولفور موجود در نفت خام توسط شرکت نفت و گاز اروندان با پارک علم و فناوری خوزستان در حاشیه سومین روز از بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان،امروز(21 اردیبهشت 1403)، توافق‌نامه عقد قرار تولید بار اول دستگاه اندازه‌گیری سولفور موجود در نفت خام توسط شرکت نفت و گاز اروندان منعقد شد.

عبداله عذاری اهوازی در حاشیه آیین این تفاهم‌نامه بیان کرد: به منظور ایجاد بستر مناسب در راستای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان به عنوان زیرساخت اصلی اقتصاد مقاومتی، اجرای سیاست‌های كلی علم و فناوری ابلاغی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، اهداف و سیاست‌های دولت به منظور گسترش زیرساخت‌های توسعه فناوری و حمایت از فعالیت‌های دانش‌بنیان این تفاهم‌نامه بین شركت نفت و گاز اروندان و پارک علم و فناوری خوزستان امضاء شد.

وی در ادامه یادآور شد: این تفاهم‌نامه در راستای همكاری پیشین و به منظور توافق اصولی برای اجرای پروژه شناسایی شده تولید بار اول دستگاه اندازه‌گیری سولفور موجود در نفت خام قابل همكاری است؛ همچنین بعد از ابلاغ مصوبه تولید بار اول از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با نرخ و شرایط تعیین شده اجرایی خواهد بود.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان عنوان کرد: توسعه فناوری و کسب دانش فناورانه در حوزه اندازه‌گیری سولفور، بررسی و مطالعه و امکان ساخت اندازه‌گیری سولفور موجود در نفت خام، ساخت یک دستگاه با هزینه های دانش بنیانی و بومی سازی اولیه و همچنین ساخت دو دستگاه پس از هزینه بومی‌سازی از جمله اهداف این تفاهم‌نامه است.
 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0