تماس با ما
چهارشنبه, 3 مرداد 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ 
نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آغاز به كار كرد
بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور وزیر نفت، رئیس شرکت ملی نفت ایران، مدیران شرکت‌های نفتی ایرانی و مهمانان خارجی با بیش از 12 کشور مختلف در محل نمایشگاه بین‌الملی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور وزیر نفت، رئیس شرکت ملی نفت ایران، مدیران شرکت‌های نفتی ایرانی و خارجی گشایش یافت.

شعار این دوره از نمایشگاه «صنعت نفت، جهش تولید و بهینه‌سازی فناورانه» است و یک هزار و ۵۰۰ شرکت داخلی و ۲۵۰ شرکت خارجی برای شرکت در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی نفت ثبت نام کرده‌اند. همچنین شرکت‌هایی از ۱۲ کشور از جمله روسیه، چین، آلمان، فرانسه، ژاپن، کانادا، ایتالیا، ترکیه، بلاروس، هندوستان، اتریش، آرژانتین در این نمایشگاه حضور دارند.

در این‌ نمایشگاه نشست‌های تخصصی، رویدادهای هم اندیشی، میزگردها، کارگاه‌های آموزشی و همایش‌های متعددی با محوریت شعار سال یعنی جهش تولید با مشارکت مردم برگزار می‌شود.

امسال ‌۸۰ شرکت دانش‌بنیان، ۶۴‌شرکت استارتاپی و ۲۳ دانشگاه در این نمایشگاه حضور دارند و بیش از ۱۵۰ قرارداد و یادداشت تفاهم‌نامه نیز به امضا می‌رسد.

در این دوره از نمایشگاه در ۷۰ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی از دستاوردهای صنعت نفت رونمایی می‌شود؛ فضای اختصاصی به شرکت‌های خارجی نیز حدود پنج هزار مترمربع و ۲.۵ برابر پارسال عنوان شده است.

بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ۱۹ الی ۲۲ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای بازدید عموم دایر است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0