تماس با ما
چهارشنبه, 3 مرداد 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ 
یادداشت مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان در آستانه بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در یادداشتی به مناسبت برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، ابراز امیدواری کرد این رویداد بتواند در زمینه معرفی توان صنعتگران صنعت نفت کشور و تحقق اهداف رشد تولید گام بردارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان در پیام عذاری اهوازی در این خصوص آمده است:

باسمه تعالی

اگر ما این توفیق را پیدا کنیم که همّت مردم، سرمایه‌ی مردم، ابتکار مردم، حضور جدّی آحاد مردم را در عرصه‌ی اقتصادی وارد کنیم، در واقع یک بسیج مردمی در امر اقتصاد بکنیم، تولید هم می‌تواند به جهش برسد.

«مقام معظم رهبری» ۱۴۰۳/۰۱/۰۱

رشد تولید به عنوان کلید حل بسیاری از مشکلات کنونی کشور از اهميت ويژه‌ای برخوردار است و صنعت نفت نيز با سرلوحه قرار دادن تاكيدات مکرر مقام معظم رهبری در این خصوص و برنامه‌‏های راهبردی دولت در مشارکت مردمی، دستاوردهای شایانی در این عرصه حاصل داشته و با اطمینان به ظرفیت‌های داخلی، اشتراک گذاری دانش و تجارب با بخش خصوصی و ساخت و تامين قطعات مورد نياز ماشين آلات و تأسيسات پيچيده‏ فرآيندی، بخش قابل توجهی از نيازهای خود را تأمين كرده و تحقق توليد فراتر از برنامه‌های مصوب، شاهدی بر اين مدعاست.

حال در آستانه برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای اقتصادی و تجاری کشور هستیم، که بستری درخور برای ارائه آخرين دستاوردها و فناوری‌های نوین در این صنعت، گسترش تعاملات، فرصت شناسایی ظرفیت‌های هم افزایی، تبادل اطلاعات فنی و همفکری در شناسایی نقاط ضعف و قوت ما را در این مسیر ارزشمند فراهم می آوررد؛ نمایشگاه محل ارائه توانمندی‌های صنعتی، علمی و پژوهشی و نماد خودکفایی و خوداتکایی برای کشور است.

مهم ترین هدف امروز صنعت نفت رشد تولید به وسیله افزایش سرمایه گذاری و ارتقاء فناوری است، و در نمایشگاه امسال نیز که با شعار «صنعت نفت، جهش تولید، بهینه سازی فناورانه» همراه است بی شک تلاش بر آن است تا با بازار سازی و بازاریابی و ارتقا توان صنعتگران داخلی کمک شایانی در ایجاد جهش تولید و تحقق دستاوردهای فناورانه حاصل آید.

در همین خصوص، شرکت نفت و گاز اروندان در این دوره از نمایشگاه بین المللی نفت تهران با هدف شناسایی و حمایت از پیمانکاران، مشاوران، مراکز دانش بنیان و همچنین سازندگان کالاهای داخلی در بهره برداری از میادین غرب کارون ‌حضور فعالی خواهد داشت و پاسخگوی مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

عبدالله عذاری اهوازی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0