تماس با ما
چهارشنبه, 3 مرداد 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ 
پیام مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان به مناسبت سالروز آزادسازی شهرستان هویزه در جنگ تحمیلی
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در پیامی ضمن تبریک سالروز آزادسازی شهرستان در جنگ تحمیلی، این روز را یکی از نقاط حساس منطقه خوزستان و کلید پیروزهای بعدی رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، متن پیام به شرح ذیل است:

باسمه تعالی

اين جنگ هشت ساله و اين دفاع مقدّس، از بزرگ‌ترين افتخارات ملت ايران بود. مقام‌ معظم رهبری (مدظله‌العالی)

رحمت خداوند بر شهیدان بزرگی که با خون پاک خود درخت پربرکت اسلام عزیز را آبیاری و بارور نمودند. رزمندگان راه هدف‌، از ارتش و سپاه و بسیج و دیگر فداکاران قوای مسلح نظامی و انتظامی و عشایر مردمی‌، که با قدرت الهی در ۱۸ اردیبهشت سال ۱۳۶۱ در عملیات الی بیت المقدس توانستند یکبار دیگر دست تبهکاران داخلی و خارجی را از تجاوز به میهن اسلامی قطع نمایند. 

آزادسازی هویزه بعنوان یکی از نقاط کلیدی و حساس منطقه خوزستان در آن مقطع از جنگ تحمیلی، کلید پیروزی های رزمندگان اسلام بود و مانع از تحقق هدف شوم دشمن در دستیابی به اهواز و در نهایت اشغال خوزستان شد.

این پیروزی بزرگ که از صحنه‌های ماندگار دفاع مقدس به حساب می‌آید به دست نیامد مگر با همراهی و همدلی مردم وهمه‌ای نیروهای مسلح که با اتحاد آن‌ها، حماسه‌ای بی بدیل در لبیک به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی به وجود آمد.

اینجانب، این روز و رخداد برجسته را به ملت فهیم، شریف و مقاوم ایران سربلند اسلامی همه همکارانم در شرکت نفت و گاز اروندان و به ویژه مردم شهید پرور و مسئولین انقلابی شهرستان هویزه قهرمان تبریک گفته و یاد مقام شامخ امام راحل، حماسه سازان این پیروزی بزرگ‌ و شهیدان هشت سال دفاع مقدس و در راس آن‌ها شهید علم الهدی و یاران باوفایشان را گرامی می‌داریم و عزت و سربلندی هر چه بیشتر را برای ایران اسلامی در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری امام خامنه.ای عزیز از خداوند منان خواستارم.

عبدالله عذاری اهوازی 

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0