تماس با ما
چهارشنبه, 3 مرداد 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ 
    /  2
آیین بزرگداشت هفته كار و كارگر در منطقه آزادگان شمالی برگزار شد
آیین بزرگداشت هفته کار و کارگر با حضور مدیر و روسای این منطقه و کارگران برگزار و در پایان از کارگران نمونه هر واحد تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، آیین گرامیداشت هفته کار و کارگر (چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳) با حضور سرپرست مدیریت منطقه آزادگان شمالی، سرپرست بهره‌برداری، رئیس تعمیرات، مدیر سایت شرکت پیمانکاری در منطقه، رئیس اداره کار هویزه و رئیس اداره تامین اجتماعی این شهرستان و با حضور کار‌کنان در سالن جلسات میدان آزادگان شمالی برگزار شد.

در این مراسم حسین سلطان‌محمدی سرپرست منطقه آزادگان شمالی ضمن تبریک این هفته به کارگران و تقدیر از فعالیت شبانه روزی پرسنل برای نگهداشت تولید و رشد آن، گفت: از کارکنان خوستاریم همواره پیشرفت و تلاش برای ارتقاء را سرلوحه کار خود قرار دهند و از مُنفعل بودن بپرهیزند چرا که جایگاه هر شخص در فرآیند تولید بسیار با اهمیت است.

رئیس اداره کار هویزه نیز با تقدیر از برگزاری این مراسم خواستار حمایت بیشتر از کارگران و تشویق آن‌ها در مناسبت‌های مختلف شد.

در ادامه رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان هویزه نیز با اشاره به سختی کار کارگران، گفت: باید تلاش شود که مشکلات سابقه بیمه کارکنان برطرف و سختی کار برای پرسنل میدان آزادگان شمالی منظور شود تا وضعیت شغلی کارگران منطقه بهبود یابد.

در بخش دیگری از این مراسم علیدادی، نماینده و سرپرست شرکت پیمانکاری این منطقه با تبریک این هفته به کارگران افزود: حمایت مدیرعامل و مدیران شرکت نفت و گاز اروندان از کارگران قابل تقدیر است و این مراسم‌ها و تجلیل از زحمات کار‌کنان به منظور ایجاد انگیزه و تشویق آن‌ها ادامه خواهد داشت.

در پایان این مراسم از کارگران نمونه هر واحد با اهدا هدایا و لوح تقدیر تشکر و قدردانی شد.

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0