تماس با ما
دوشنبه, 28 مرداد 1398
  • ساعت : ۱۳:۱۲:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۳/۱۱/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 2202
  • کد خبر : ۳۸۴۳
تغییرات ساختاری و انتصابات جدید در شركت نفت و گاز اروندان

با توجه به گستردگی مأموریت های شرکت نفت و گاز اروندان در ارتباط با توسعه فعالیت های شرکت در جهت تحقق اهداف تولید تا مرز یک میلیون و چهارصد هزار بشکه در روز در افق چشم انداز ۱۴۰۴ ه . ش و با عنایت به نزدیکی آغاز بکار بهره برداری از فازهای اول کارخانجات بهره برداری نمک زدایی غرب کارون ،آزادگان شمالی، یادآوران و جفیر  ، همچنین راه اندازی تصفیه خانه ها و پیش تصفیه خانه های تامین آب صنعتی این کارخانجات، مدیریت شرکت اقدام به انجام اصلاحات ساختاری و ایجاد سمت های جدید، جابجایی و استفاده از تجارب و پتانسیل کارشناسان و کارکنان در حوزه های کاری مختلف شرکت گردیده است. بهمین جهت طی برگزاری جلسه معارفه با حضور کلیه مسئولین شرکت در منطقه دارخوین انتصابات زیر در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۱۵ صورت گرفت.

 

بر این اساس طی احکام جداگانه ای از طرف مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان

 

- آقای مهندس رامین حاتمی به عنوان مدیر هماهنگی عملیات تولید منصوب گردید. نامبرده پیش از این در سمت های مدیر تولید در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و مدیر امور فنی در شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون انجام وظیفه نموده است.

 

- آقای مهندس مسلم رحیمی به عنوان مدیر منطقه دارخوین منصوب گردید. نامبرده قبلا مدیرعامل پالایشگاه آبادان بوده است. همچنین ضمن قدردانی از زحمات آقای مهندس سید حسین موسوی که پیش از این سرپرستی منطقه دارخوین را بعهده داشته است برای ایشان آرزوی موفقیت در سمت جدید نیز ابراز گردید.

 

- آقای مهندس رضا نوشادی ضمن حفظ سمت سرپرستی طرح توسعه و ساخت کارخانه بهره برداری و نمک زدایی غرب کارون به عنوان سرپرست مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت نفت و گاز اروندان منصوب گردید. همچنین از زحمات آقای مهندس رامین محمودیان اقدم که پیش از این مسئولیت مدیریت مهندسی و ساختمان را بعهده داشته است و اخیراً به تهران انتقال یافته است آرزوی موفقیت ابراز گردید.

 

- آقای مهندس شهرام اردیان به عنوان سرپرست مدیریت منطقه آزادگان منصوب گردید. نامبرده پیش از این در سمت معاونت عملیات منطقه دارخوین انجام وظیفه نموده است.

 

- آقای غلامعلی میگلی نژاد به عنوان مشاور فرهنگی و اجتماعی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان منصوب گردید.

نامبرده پیش از این نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی مجلس بوده است، ایشان دارای سوابق مدیریت شهری نیز در وزارت کشور است.

 

- آقای مهندس مجتبی مرادی عنایت به عنوان مشاور و رییس دفتر مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان منصوب گردید. ایشان نیز از کارشناسان ارشد مهندسی نفت در شرکت نفت و گاز اروندان می باشد و پیش از این نیز ریاست روابط عمومی شرکت را عهده دار بوده است.

 

روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان ضمن تبریک به مسئولین صدرالاشاره سلامت و موفقیت آنان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسئلت دارد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0