تماس با ما
سه‌شنبه, 8 مهر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ 
  • کد خبر : ۵۷۷۵
مناقصه خدمات ایمنی، بهداشت، محیط زیست و اطفاء حریق (مناقصه شماره 99/427م م ت)

آگهی عمومی ارزیابی کیفی مناقصه گران-  مناقصه یك مرحله ای شماره 99/427م م ت

دریافت همزمان مدارك و سوابق متقاضیان و پاكت پیشنهاد (بصورت فشرده)
شركت نفت و گاز اروندان (مناقصه گزار) در نظر دارد خدمات موضوع ذیل را از طریق شركت های واجد صلاحیت داخلی (پیمانکار) تامین نماید. بدین وسیله از كلیه شركت هایی كه دارای شرایط ذیل می باشند دعوت می گردد اسناد و مدارك خود را بر اساس استعلام ارزیابی کیفی و پیشنهاد خود را مطابق اسناد مناقصه برای ارزیابی، تعیین صلاحیت و ارزیابی مالی به این امور ارسال نمایند:

الف- موضوع مناقصه: عبارت است از خدمات ایمنی، بهداشت، محیط زیست و اطفاء حریق

ب- برآورد مالی مناقصه: برآورد كل مناقصه 200.736.590.771 (دویست میلیارد و هفتصد و سی و شش میلیون و پانصد و نود هزار و هفتصد و هفتاد و یك) ریال می باشد.

ج- نوع و میزان تضمین شركت در مناقصه: از نوع سپرده (واریز وجه نقد) و یا ضمانت نامه بانكی و میزان آن به مبلغ 6.714.731.815 (شش میلیارد و هفتصد و چهارده میلیون و هفتصد و سی و یك هزار و هشتصد و پانزده) ریال می باشد.

د- مدت اجرای قرارداد: یك سال

ر- مدارک صلاحیت و گواهینامه های لازم: 
شرکت کنندگان در مناقصه می بایست گواهینامه ذیل را كه مراجع ذیصلاح اخذ و یا بصورت ثبتی در اساسنامه شركتها درج شده باشد را ارائه نمایند و در صورت عدم دارا بودن، یا عدم ارائه آن ارزیابی کیفی متقاضیان شركت در مناقصه انجام نخواهد شد.
1.    گواهینامه صلاحیت ایمنی از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی
2.    درج عنوان مرتبط با موضوع مناقصه در اساسنامه شركت ها

ز- معیارهای ارزیابی کیفی: 
1.    انجام موفقیت آمیز خدمات مشابه در 5 سال اخیر
2.    دارا بودن توان مالی کافی
3.    حسن سابقه (دارا بودن رضایت نامه / تشویق نامه از کارفرمایان قبلی)
4.    دارا بودن تجهیزات و امکانات مورد نیاز
5.    دارا بودن توان فنی و برنامه ریزی

متقاضیان می توانند از تاریخ درج آگهی نوبت اول و حداكثر تا مدت 5 روز از تاریخ درج آگهی نوبت دوم، همراه با نامه درخواست که شماره و موضوع مناقصه در آن قید شده باشد(و معرفی نامه نماینده)، برای دریافت استعلام ارزیابی کیفی به خرمشهر، بلوار آیت الله خامنه ای، نبش ناصر خسرو (و یا تهران، خیابان خالد اسلامبولی، خیابان پنجم، پلاك 20، طبقه سوم) امور حقوقی و قراردادهای شركت نفت و گاز اروندان مراجعه کنند.
پس از تکمیل استعلام یاد شده، شرکت کنندگان در ارزیابی باید پرسشنامه کامل شده و مستندات مورد نیاز را حداكثر ظرف مدت دو هفته از آخرین مهلت دریافت اسناد به این شرکت تحویل دهند.

بدیهی است انتشار این آگهی صرفاً به منظور شناسایی و ارزیابی متقاضیان طبق قانون برگزاری مناقصات بوده و ارسال اسناد و مدارك فوق الذكر هیچگونه حقی برای متقاضیان در مقابل این شركت ایجاد نمی کند. ضمناً هزینه درج آگهی بعهده برنده مناقصه است. متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانند با شماره تلفن های 32125420 -061 و 32121607-061 تماس بگیرند.

آدرس وب سایت :AOGC.IR

روابط عمومی شركت نفت و گاز اروندان

چاپ نوبت اول روزنامه سراسری ايران و روزنامه سراسری شرق  99/05/29
چاپ نوبت دوم روزنامه سراسری ايران و روزنامه سراسری شرق  99/06/05

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0