تماس با ما
شنبه, 25 مرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ 
  • کد خبر : ۵۷۴۳
مناقصه خدمات راهبری تولید، نگهداری و تعمیرات میدان نفتی آزادگان جنوبی (مناقصه شماره 99/438 م م)

آگهی عمومی ارزیابی کیفی مناقصه گران -  مناقصه یک مرحله ای شماره 99/438 م م

شرکت نفت و گاز اروندان (مناقصه گزار) در نظر دارد خدمات موضوع ذیل را از طریق شرکت های واجد صلاحیت داخلی (پیمانکار) تامین نماید. بدین وسیله از کلیه شرکت هایی که دارای شرایط ذیل می باشند دعوت می گردد اسناد و مدارک خود را بر اساس استعلام ارزیابی کیفی، برای ارزیابی و تعیین صلاحیت به این امور ارسال نمایند:

الف- موضوع مناقصه عبارت است خدمات راهبری تولید، نگهداری و تعمیرات میدان نفتی آزادگان جنوبی

ب- برآورد مالی مناقصه: برآورد مالی مناقصه 1.583.642.160.329 (یک هزار و پانصد و هشتاد و سه میلیارد و ششصد و چهل و دو میلیون و یکصد و شصت هزار و سیصد و بیست و نه) ریال می باشد.

ج- نوع و میزان تضمین شرکت در مناقصه: از نوع سپرده (واریز وجه نقد) و یا ضمانت نامه بانکی به میزان 27.536.421.603(بیست و هفت میلیارد و پانصد و سی و شش میلیون و چهارصد و بیست و یک هزار و ششصد و سه) ریال می باشد.

د- مدت اجرای قرارداد: 2 سال

ر- مدارک صلاحیت و گواهینامه های لازم: 
به منظور ورود به مرحله ارزیابی کیفی، شرکت کنندگان در مناقصه می بایست مدارک ذیل را که از مراجع ذیصلاح اخذ و بهمراه مستندات حداقل یک تجربه در حوزه بهره برداری، تعمیرات و نگهداری صنایع نفت و گاز را ارائه نمایند. ضمنا در صورت عدم دارا بودن و یا عدم ارائه هر کدام از موارد ذیل، ارزیابی کیفی آن شرکت انجام نخواهد شد.
-    گواهینامه صلاحیت رتبه 2 و یا بالاتر در رشته نفت و گاز، زیر رشته تولید نفت و گاز از سازمان برنامه و بودجه 
-    گواهینامه صلاحیت ایمنی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
-    تجربه کار در حوزه بهره برداری، تعمیرات و نگهداری در صنایع نفت و گاز 

ز- معیارهای ارزیابی کیفی: 
1.    تجربه و دانش در زمینه مورد نظر
2.    حسن سابقه در کارهای قبلی
3.    توان مالی
4.    توان تجهیزاتی
5.    توان فنی و برنامه ریزی
6.    دانش فنی در زمینه مطالعه و طراحی
7.    تجربه در زمینه تامین کالا
8.    توان مدیریتی

متقاضیان می توانند از تاریخ درج آگهی نوبت اول و حداکثر تا مدت 5 روز از تاریخ درج آگهی نوبت دوم، همراه با نامه درخواست که شماره و موضوع مناقصه در آن قید شده باشد(و معرفی نامه نماینده)، برای دریافت استعلام ارزیابی کیفی به خرمشهر، بلوار آیت الله خامنه ای، نبش ناصر خسرو (و یا تهران، خیابان خالد اسلامبولی، خیابان پنجم، پلاک 20، طبقه دوم) امور حقوقی و قراردادهای شرکت نفت و گاز اروندان مراجعه کنند.
پس از تکمیل استعلام یاد شده، شرکت کنندگان در ارزیابی باید پرسشنامه کامل شده و مستندات مورد نیاز را حداکثر ظرف مدت دو هفته از آخرین مهلت دریافت اسناد به این شرکت تحویل دهند.
بدیهی است انتشار این آگهی صرفاً به منظور شناسایی و ارزیابی متقاضیان طبق قانون برگزاری مناقصات بوده و ارسال اسناد و مدارک فوق الذکر هیچگونه حقی برای متقاضیان در مقابل این شرکت ایجاد نمی کند. ضمناً هزینه درج آگهی بعهده برنده مناقصه است. متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانند با شماره تلفن های 32125420 -061 و 32121607-061 تماس بگیرند. 

آدرس وب سایت :AOGC.IR
روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان

چاپ نوبت اول روزنامه سراسری اطلاعات و روزنامه سراسری شرق     99/04/29
چاپ نوبت دوم روزنامه سراسری اطلاعات و روزنامه سراسری شرق     99/05/05

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0