تماس با ما
دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ 
به مناسبت ایام مبارک دهه فجر
مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان با امام جمعه خرمشهر دیدار كرد
به مناسبت ایام مبارک دهه فجر مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان با حجت الاسلام محمدجواد عادل پور امام جمعه خرمشهر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در این دیدار که رئیس روابط عمومی شرکت نیز حضور داشت، مهندس جهانگیر پورهنگ ایام مبارک دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
مدیرعامل همچنین در ارتباط با فعالیت های شرکت در یک سال اخیر و روند پیشرفت کارها با توجه به محدودیت ها و شرایط کرونایی با تکیه بر استفاده حداکثری از ظرفیت های داخلی در همه زمینه ها مطالبی عنوان و از اهتمام حجت الاسلام عادل پور به این شرکت تشکر کرد.
در این دیدار امام جمعه خرمشهر نیز با تبریک ایام الله دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای گرانقدر انقلاب را گرامیداشت.
 وی با اشاره به موقعیت و شرایط  خرمشهر، استقرار شرکت نفت و گاز اروندان در این شهرستان و فعالیت های آن در توسعه و بهره برداری از میدان های نفتی غرب کارون را بسیار مهم و تاثیر گذار دانست و استفاده از توانمندی ها و امکانات موجود در منطقه و همچنین توجه به مناطق پیرامونی در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی را خاطرنشان کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0