تماس با ما
دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ 
پیام مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام مبارك دهه فجر
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان در پیامی چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام مبارک دهه فجر را به کارکنان صنعت نفت تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در پیام مهندس جهانگیرپورهنگ با تبریک  چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر آمده است: ماه بهمن و ایام الله دهه فجر یادآور مبارزات ملت شریف ایران علیه رژیم ستمشاهی است که در این میان نقش تاثیر گذار کارکنان صنعت نفت در پیروزی انقلاب به یادماندنی است.


انقلاب اسلامی در 42 سال گذشته با رهبری هوشمندانه امام راحل و هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب و بصیرت  و ایستادگی ملت توانست با سرافرازی توطئه های استکبار جهانی را خنثی و در مسیر توسعه، تعالی و استقلال کشور حرکت و اهداف ترسیم شده نظام مقدس جمهوری اسلامی را محقق سازد.


امروز از جمله ثمرات استقلال کشور را به عینه می توان در صنعت نفت و راهبری تولید از میادین هیدروکربوری و اجرای پروژه های بزرگ نفتی در مناطق خشکی و دریایی کشور به نظاره نشست.


مدیریت و بهره برداری از میادین نفت و گاز به دست توانای  کارکنان ایرانی با تکیه بردانش بومی و با هدف تامین انرژی مورد نیاز کشور، نشانه اراده کارکنان بلند همت صنعت نفت در تحقق اهداف والای انقلاب و حفظ ارزش های آن است.


در این  میان و در راستای توسعه  صنعت نفت، شرکت نفت و گاز اروندان به عنوان یکی از شرکت های تابع شرکت ملی نفت ایران با هدف تولید از میادین نفتی و به طور عمده میادین مشترک در غرب کارون نقش مهمی در بهره برداری از سرمایه های ملی و اجرای برنامه های کلان صنعت نفت در افق پیش رو دنبال می کند.


فرصت را مغتنم شمرده ضمن بزرگداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و  شهدای انقلاب اسلامی، امیدوارم به فضل خداوند  متعال و با پیروی از  فرامین و رهنمودهای حضرت  آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب، روز به روز شاهد اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق آرمان های شهدای گرانقدرمان باشیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0