تماس با ما
دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ 
با حمایت از شركت‌های داخلی، 385 قلم كالا در قالب 37 پروژه در شركت نفت و گاز اروندان بومی سازی شد
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان گفت:شرکت نفت و گاز اروندان نیز با رویکرد استفاده حداکثری از ظرفیت‌های ساخت داخل، در این مدت بالغ بر ۶۶ پروژه تعریف کرده است که از این میان، ۳۷ پروژه مشتمل بر ساخت ۳۸۵ قلم کالا نهایی و عملیاتی شده است و ۲۹ پروژه در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، جهانگیر پورهنگ امروز(شنبه، چهارم بهمن‌ماه) در حاشیه بازدید از بیست‌ و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، بیان داشت: نمایش دستاوردهای شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه نفت نشان می‌دهد طی یک‌سال‌ونیم اخیر (پس از برگزاری نمایشگاه بیست‌وچهارم) پیشرفت‌های به مراتب چشمگیرتری در عرصه ساخت داخل صورت گرفته است.به گفته وی، اجرای این پروژه‌های ساخت داخل که با بهره‌مندی از ظرفیت‌های بخش خصوصی و توان داخلی شرکت محقق شده است، بیش از ۲۰ میلیارد تومان صرفه‌جویی در هزینه‌های این شرکت به همراه داشته است.

پورهنگ با بیان اینکه در ادامه تحویل و واگذاری بهره‌برداری بعضی از طرح‌های غرب کارون به این شرکت، بهره‌برداری میدان آزادگان شمالی نیز به ‌زودی به نفت و گاز اروندان واگذار می‌شود. افزود، پیش از این حدود ۱۰۰ حلقه چاه میدان آزادگان جنوبی، تلمبه‌خانه غرب کارون و خطوط لوله جریانی آن به نفت و گاز اروندان واگذار شده بود و در ادامه این فرآیند، طرح توسعه آزادگان شمالی نیز در شرف واگذاری به این شرکت است.

وی در ادامه به فعالیت‌های این شرکت در حوزه مسئولیت اجتماعی نیز اشاره کرد و گفت: همسو با تخصیص ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار پنج‌ساله ازسوی مدیریت عمران مناطق نفت‌خیز به پروژه‌های عام‌المنفعه، نفت و گاز اروندان نیز به نیابت از شرکت ملی نفت ایران در این مسیر فعال است.

منبع: شانا

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0