تماس با ما
دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ 
یادداشت مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان به مناسبت بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان در یادداشتی به مناسبت برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، ابراز امیدواری کرد این نمایشگاه بتواند در زمینه معرفی توان ساخت داخل در حوزه صنعت نفت در راستای  اهداف ترسیم شده در سال جهش تولید گام بردارد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان در یادداشت مهندس جهانگیر پورهنگ آمده است: نمایشگاه محل ارائه توانمندی های صنعتی، فرهنگی، علمی و پژوهشی و نماد خودکفایی و خوداتکایی است.
با توجه به شعار نمایشگاه امسال که نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی است به طور یقین برگزار کنندگان تلاش دارند تا در زمینه اطلاع رسانی، بازار سازی و بازاریابی کمک شایانی در مبحث رشد تولید و دستاوردهای آن ایفاد نمایند.
نمایشگاه تخصصی نفت یکی از رویدادهای بزرگ اقتصادی تجاری می باشد که افزون بر دو دهه است توانسته جایگاه خود را در تقویم نمایشگاهی کشور تثبیت و همواره با اقبال صنعتگران و سازندگان در حوزه نفت مواجه بوده است.
گسترش فعاليت های بخش بالادستی صنعت نفت و توسعه روز افزون تاسيسات در بخش های پايين دستي فرصت مغتنمی برای توسعه كسب و كار، توليد كالا و تجهيزات کاربردی این صنعت ایجاد نموده و در اين راستا وزارت نفت با حمايت از سازندگان و صنعتگران داخلی زمينه دستيابی به طراحی و دانش فنی ساخت بخش عمده ای از قطعات و تجهيزات را فراهم آورده که برگزاری نمايشگاه تخصصی نفت نقش سازنده و مهمی در معرفی توانمندی های سازندگان، شناخت نیازهای مجموعه های صنعت  و هم افزایی و رایزنی های موثر و مستمر میان متخصصان و دست اندرکاران خواهد داشت.
به طور قطع نمايشگاه بیست و پنجم نفت در مدت برپایی در محل نمایشگاه های بین المللی تهران با تاکید بر کاربست پروتکل های بهداشتی مربوط به بیماری کووید19، فرصت مناسبي براي صنعتگران، سازندگان و تامين كنندگان بزرگ كالا و خدمات مرتبط با صنعت نفت و شركت هاي نفتی مهیا می سازد تا در تعامل هدفمند به تبادل تجربیات و تخصص در راستای بومی سازی با نگرش اولویت بخشی به کیفیت کالای تولیدی همسو با کمیت گام های پرشتاب بردارند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0