تماس با ما
دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ 
انجام تعمیرات اساسی ردیف 2 نفت و گاز تاسیسات نفتی دارخوین
با توجه به الزامات نظام مدیریت دارایی های فیزیکی و اهمیت استمرار تولید و حفاظت از محیط زیست، تعمیرات اساسی ردیف 2 نفت و گاز منطقه دارخوین در شرکت نفت و گاز اروندان انجام پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مدیرمنطقه عملیاتی دارخوین این شرکت اظهار داشت: ردیف 2 نفت و گاز منطقه نفتی دارخوین پس از اخذ مجوزهای لازم، تولید از این ردیف متوقف گردید و پس ازتعمیرات کامل و اساسی این تجهیزات مجدداً در مدار تولید و بهره برداری قرار گرفت.

مهندس شهرام اردیان افزود: ردیف 2 نفت و گاز واحد بهره برداری دارخوین، با رعایت کامل پروتکل  های بهداشتی، از مدار تولید خارج و پس از انجام  تعمیرات اساسی انجام شده این  تجهیزات با صرف بیش از چهل هزار(40/000) نفر- ساعت کار و تلاش شبانه روزی همکاران در بخش عملیات  مجدداً در مدار تولید قرار گرفت.
وی افزود: مهمترین هدف این فعالیتها و تعمیرات، استمرار تولید و بهبود عملکرد تجهیزات فرآیندی است که شامل  سرویس  و کالیبراسیون كليه شيرهاي كنترلي دستي، ادوات ابزار دقيقي، شيرهاي ايمني، ترميم نقاط آسيب ديده مخازن نمك زدايي آب هاي زايد، تعويض تيوب هاي مبدل حرارتي و همچنين شستشو و تميزكاري ظروف تفكيك گر می باشد.

 

 

 

 

امتیاز :  ۲.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0