تماس با ما
دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ 
توضیح شركت نفت و گاز اروندان درباره خبرمنتشره در فضای مجازی
شرکت نفت و گاز اروندان در ارتباط با خبر منتشره در فضای مجازی مبنی برعدم پرداخت شش ماه حقوق کارگران تلمبه خانه غرب کارون توضیحاتی ارائه داد

روابط عمومی این شرکت ضمن غیر واقع دانستن بخش عمده خبر منتشره به اطلاع می رساند هیچ کدام از کارکنان مذکور شش ماه حقوق معوقه و پرداخت نشده طلبکار نیستند و اطلاعاتی که در خصوص امکانات رفاهی تلمبه خانه نظیر آب مصرفی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی بیان شده است غیر واقع می باشد. همانگونه که مجری طرح احداث تلمبه خانه غرب کارون اطلاع رسانی کرده اند یک ماه حقوق معوقه ایشان هفته آینده توسط شرکت متن پرداخت خواهد شد. از طرف دیگر با توجه به اینکه انتقال قرارداد تعمیر و نگهداری تلمبه خانه از شرکت متن به شرکت اروندان مستلزم رعایت مقررات و انجام تشریفات حقوقی وتوافق با پیمانکار جهت ادامه کار پس از خاتمه پیمان اولیه (1399/6/15) و انتقال اعتبار لازم به حساب شرکت اروندان بوده که این مراحل و توافق با پیمانکار انجام شده و طی روز جاری موافقت نامه تایید شده طرفین به شرکت اروندان واصل و در دو هفته آینده روند اداری تامین اعتبار کارسازی خواهد شد و به محض دریافت صورت وضعیت پیمانکار(شرکت رامپکو) پرداخت خواهد شد.  


مجداً خاطر نشان می سازد برابر مدارک مستند وقابل ارائه متاسفانه در این مورد برخی از کارکنان بجای اظهار همه واقعیت در بخشی از اطلاع رسانی دچار احساسات شده و جانب امانتداری را رعایت نکرده اند. 
در خاتمه به استحضار می رساند شرکت نفت و گاز اروندان همواره مدافع حقوق کارکنان خود خصوصاً کارکنان بخش پیمانکاری بوده و خواهد بود و تا پرداخت کلیه مطالبات این همکاران پیگیری لازم صورت خواهد گرفت.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0