تماس با ما
دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ 
پیام مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شركت نفت و گاز اروندان به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اكرم (ص)
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان در پیامی هفته وحدت، میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) را به كاركنان شرکت نفت و گاز اروندان تبريك و تهنيت گفت.

 به گزارش روابط عمومی شركت نفت و گاز اروندان،‌ مهندس جهانگیر پورهنگ با صدور پیامی فرارسیدن هفته وحدت را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَاعتَصِمُوا بِحَبلِ اللَّهِ جَمِيعاً و لاتَفَرَّقُوا»

همگي به ريسمان الهي چنگ زنيد و پراكنده نشويد.  سوره آل عمران، آيه ۱۰3


ماه ربیع الاول یادآور زادروز خلقت اشرف انبیاء و پیامبر صلح و دوستی است، زاد روزی که اساس آفرینش بشریت را در تاریخ جهان، هویت بخشید.


میلاد پیامبر صلح و مهربانی نقطه اتصال تمامی مسلمین و زمینه ساز اتحاد و نوع دوستی است.


بی تردید آنچه که سالهاست، نقطه عطف این اتحاد شده، یادگار مدبرانه و ارزشمند معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است، که با عنوان هفته وحدت و با تدبیر و درایت ایشان نمادی از همبستگی مسلمین جهان می باشد.


در این ایام که دگربار دشمنان اسلام به بهانه آزادی بیان و با بی‌حرمتی به ساحت مقدس نبی اکرم(ص) قلب مسلمانان و موحدان عالم را جریحه‌دار کرده اند، بی شک بهترین پاسخ به این اقدامات اسلام ستیزانه، وحدت روز افزون امت اسلام خواهد بود که در نهایت، هتاکان حریم الهی را بهره ای جز رو سیاهی و ندامت نخواهد بود.


اینجانب، میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص)، ولادت رئیس مذهب شیعه امام جعفر صادق(ع) و فرا رسیدن هفته وحدت را خدمت  همکارانم در شرکت نفت و گاز اروندان و خانواده محترم ایشان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال برای همگان آرزوی سلامتی و سربلندی دارم.


جهانگیر پورهنگ
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0