تماس با ما
دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ 
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان:
100 درصد برنامه های پیش بینی شده تولید این شركت در نیمه نخست امسال محقق شد
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان از تحقق 100 درصدی برنامه پیش بینی شده تولید این شرکت در نیمه نخست سال جاری در قیاس با برنامه پیش بینی قبلی و میزان تولید تعیین شده از سوی شرکت ملی نفت ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مهندس جهانگیر پورهنگ در جلسه  پیش بینی تولید نفت و گاز شرکت در نیمه دوم سال که روز سه شنبه (هشتم مهرماه 99) با حضور مدیران عملیاتی، فنی  و تعدادی از مدیران  ستادی در منطقه عملیاتی دارخوین برگزار شد از همکاری و همیاری  مجموعه کارکنان در این زمینه قدردانی کرد. 

در ادامه مهندس فرزاد حسینی اصل رئیس مهندسی نفت  به موضوع یکپارچه سازی اطلاعات میدان نفتی آزادگان جنوبی و ارائه طرح تولید جدید برای این میدان اشاره و کنترل و بررسی فنی چاه ها در میدان آزادگان جنوبی و انجام مراحل تحویل گیری میدان آزادگان شمالی از شرکت مهندسی و توسعه نفت به این شرکت را یادآور شد.

وی  روز آمد سازی مدل مخزنی میدان دارخوین و ارایه برنامه تولید جدید برای این میدان را از اقدامات مهم در نیمه دوم سال که در دستور کار قرار دارد، عنوان کرد و گفت: انتظار می رود برنامه توسعه میدان های سپهر و جفیر نیز در شش ماه دوم  سال جاری وارد فاز اجرایی گردد.
در این جلسه مدیران حاضر به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در راستای پیشبرد اهداف و شتاب بخشی در برنامه های شرکت و همچنین افزایش راندمان کار و بهره وری پرداختند که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0