تماس با ما
دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ 
    /  2
نخستین نشست هم اندیشی بانوان شاغل در شركت نفت و گاز اروندان برگزار شد
نخستین نشست هم اندیشی بانوان شاغل در شرکت نفت و گاز اروندان در سال جاری با هدف بررسی عملکرد شش ماه نخست سال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، این نشست به لحاظ رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با برنامه ریزی به عمل آمده با توجه به گستردگی حوزه عملیاتی این شرکت در اهواز و خرمشهر در دو مقطع زمانی برگزار گردید.

در این نشست که بانوان شاغل در این شرکت حضور داشتند،  خانم انیس بخشی مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده  با بزرگداشت هفته دفاع مقدس، از حماسه آفرینی ها، از خود گذشتگی ها و پایمردی رزمندگان تجلیل و یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس را گرامیداشت.

خانم انیس بخشی وظیفه‌شناسی، انضباط کاری و مسئولیت پذیری را از شاخصه‌های مهم تمامی همکاران بخصوص زنان شاغل در  شرکت نفت و گاز اروندان عنوان کرد.

وی با بیان اینکه همزمان با برگزاری این نشست کتابخانه تخصصی امور زنان شرکت فعالیت خود را آغاز نموده است ابراز امیدواری کرد افزایش سرانه مطالعه بانوان باعث بالا رفتن سطح آگاهی فردی و رشد و تعالی سازمانی آنان  گردد.

در ادامه این نشست ضمن بررسی عملکرد امور زنان و خانواده شرکت در نیمه نخست امسال، هریک از همکاران حاضر با بیان مسائل و مشکلات، نظرات و پیشنهادات خود را در جهت پیشبرد اهداف سازمان و مسائل مربوط به حوزه زنان ارائه نموده که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0