تماس با ما
دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ 
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان :
مدیریت بهینه سازی مصرف انرژی در گستره عملیاتی شركت نفت و گاز اروندان با جدیت پیگیری می شود

در راستای اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مصرف، ابلاغی مقام معظم رهبری، به عنوان مهمترین سند بالادستی کشور و همچنین عطف به ابلاغیه وزیر محترم نفت و دستورعمل های صادره، استقرار و اخذ گواهینامه مدیریت انرژی بر اساس استاندارد ISO-50001 از اولویت های مهم کاری درسال 1399 شرکت نفت و گاز اروندان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان مهندس جهانگیر پورهنگ، مدیر عامل این شرکت گفت: مدیریت بهینه سازی مصرف انرژی در گستره عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان با جدیت پیگیری می شود، وی با اعلام این خبر افزود کارگروه های فنی لازم متناسب با تخصص های مورد نیاز در این رابطه و به منظور استقرار سیستم مدیریت مصرف انرژی در دو فاز صنعتی و غیر صنعتی تشکیل و پس از طی فرآیندهای مربوطه، شرکت مشاور واجد شرایط در اجرای ممیزی و استقرار استاندارد مدیریت انرژی انتخاب گردید. 

پورهنگ با اشاره به اهمیت موضوع بهینه سازی مصرف انرژی به عنوان ابزاری جهت کاهش شاخص شدت مصرف انرژی در کشور به حداقل یک دوم میزان کنونی تا پایان برنامه ششم مبتنی بر سیاست های کلی اصلاح الگوی مصرف خاطر نشان کرد، ان شاء ا... در آینده با استقرار این استاندارد در بخشهای صنعتی و غیر صنعتی سازمان و نهادینه سازی آن، شاهد صرفه جویی قابل ملاحظه مصرف انرژی در تمامی سطوح ستادی و عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان خواهیم بود. 

وی همچنین با تاکید بر اهمیت فرهنگ صرفه جویی در کلیه سطوح ستادی و عملیاتی، همیت و تلاش همه جانبه کارکنان در  مسیر پیاده سازی و استقرار این استاندارد در شرکت نفت و گاز اروندان را خواستار شد.
 

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0