تماس با ما
دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ 
آخرین اقدامات مقابله با كرونا درنفت و گاز اروندان ،مناطق نفت‌خیز جنوب و ملی حفاری بررسی شد
بیست و چهارمین جلسه کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح سه شرکت ملی نفت ایران با هدف بررسی آخرین وضعیت کرونا در سه شرکت نفتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در بیست و چهارمین جلسه کمیته بحران سطح سه شرکت ملی نفت که عصر دوشنبه، دوم تیرماه با حضور فرخ علیخانی، معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران، حبیب الله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، مانی عبدالله زاده، مدیر HSE شرکت ملی نفت، مجید بوجارزاده، رئیس روابط عمومی شرکت ملی  نفت، محمدرضا امیری فرد، معاون پشتیبانی مدیریت منابع انسانی و علیرضا انصاری فرد، رئیس پدافند غیرعامل مدیریت HSE برگزار شد، از طریق ویدئوکنفرانس آخرین اقدامات مقابله با کرونا در شرکت‌های نفت و گاز اروندان، مناطق نفت خیز جنوب و ملی حفاری بررسی شد.

در این نشست با بررسی آخرین دستورالعمل ها و دستورات وزیر نفت برای مقابله با شیوع کرونا،  نظارت بر اجرای دستورالعمل ها مورد تاکید قرار گرفت.

استفاده همه بخش‌های عملیاتی از ماسک و ضرورت استمرار تامین اقلام بهداشتی مانند ماسک، دستکش و... برای مناطق عملیاتی به ویژه در استان خوزستان از دیگر مباحث مورد تاکید در این نشست بود.

همچنین در این نشست اعلام شد در آینده نزدیک واحد PCR در بیمارستان نفت تهران و پس از آن در اهواز و بوشهر راه اندازی می شود که به زودی جزییات آن اطلاع رسانی خواهد شد.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0