تماس با ما
دوشنبه, 5 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ 
در نشست بررسی مسایل شرکتهای تولیدی نفت و گاز در جنوب عنوان شد
انتقال راهبری سایر میادین غرب كارون به شركت نفت و گاز اروندان در دستور كار قرار گرفت

نشست تخصصی بررسی مشکلات شرکت های نفت و گاز اروندان، مناطق نفتخیز جنوب و ملی حفاری در حوزه های منابع انسانی، ساختار سازمانی، HSE و ترخیص کالا از گمرکات کشور با حضور مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مهندس فرخ علیخانی، معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید ضمن تقدیر از تلاش های شرکتها در مقابله با سیل اخیر گفت: هدف از برنامه ریزی و برگزاری اینگونه نشست ها، مرتفع سازی موانع به صورت درون زا است و با این نقشه ی راه، ارزیابی مسائل علاوه بر اتخاذ راهبردهای مناسب با تعامل و گفتگوی مستقیم اثربخش تر خواهد بود.


وی با بیان اینکه انتقال راهبری سایر میادین غرب کارون به شرکت نفت و گاز اروندان، جایگاه این شرکت را در امر تولید نفت کشور مهم تر خواهد کرد، افزود: راهبری این میادین مستلزم بهبود و تغییرات اساسی در ساختار سازمانی این شرکت می باشد و خوشبختانه برنامه ریزی های خوبی در این حوزه صورت گرفته است.


مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان بیان داشت: حضور مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران در جنوب و بررسی از نزدیک مسائل و مشکلات مرتبط با تولید را مثبت و موثر ارزیابی کرد و گفت: این نشست ها می توانند توان سازمان را در راستای تحقق رسالت تولید ارتقا بخشد.


مهندس جهانگیر پورهنگ افزود: با وجود مسایل و شرایط خاص موجود، توانستیم برنامه تولید را بر اساس برنامه ابلاغی محقق سازیم و با توجه به اینکه در آینده نزدیک راهبری دیگر میادین غرب کارون به شرکت نفت و گاز اروندان محول خواهد شد، برنامه ریزی های دقیق و راهبردی جهت انجام این مسئولیت بزرگ انجام شده است.


در ادامه این نشست ، مدیران و کارشناسان مالی، کالا، منابع انسانی و HSE، مسائل و مشکلات موجود در سه شرکت نفت و گاز اروندان، مناطق نفتخیز جنوب و ملی حفاری را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0