سه‌شنبه, 28 اسفند 1397
عنوان : در نشست پیش بینی بهره دهی چاه های اروندان عنوان شد؛ تحقق بیش از 100 درصدی برنامه تولید از 2 مخزن تحت راهبری
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۱۵:۵۱:۵۵

نشست پیش بینی بهره دهی چاه های شرکت نفت و گاز اروندان سه شنبه 21 اسفند با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان مدیر عامل این شرکت ضمن ابراز خرسندی از عملکرد کارکنان این شرکت در سال 97 و تاکید بر اهمیت نشست های پیش بینی از لحاظ ارتقاء توان سازمان در شناسایی فرصت ها و تهدیدهای پیش روی فرایند تولید، گفت: خوشبختانه علی رغم شرایط خاص موجود، "سال تولیدی" خوبی را پشت سر گذاشتیم و با انرژی مضاعف به پیشواز سال 98 خواهیم رفت چراکه هدف ما رسیدن به تولید روزانه بیش از یک میلیون بشکه نفت خام در سال 1404 است و با همکاری سایر بخشهای دولتی و خصوصی این مهم تحقق خواهد یافت.
 
مهندس جهانگیر پورهنگ به دستاوردهای سال 97 شرکت نفت و گاز اروندان اشاره کرد و افزود: موفق شدیم در سال 97 تولید از مخازن دارخوین و جفیر را به ترتیب با 102.8 و 103 درصد برنامه مصوب محقق کنیم  ودر بخش تزریق پساب که از نقطه نظر زیست محیطی اهمیت ویژه ای دارد، با تزریق روزانه 1400 مترمکعب، 100 درصد پساب تولیدی به چاه های دفعی تزریق گردید و خوشبختانه هیچگونه رها سازی پساب را در حوزه ی عملیاتی شرکت نداشتیم.

وی به توسعه میادین و برداشت از میادین مشترک پرداخت و اذعان داشت: ما 14 میدان را راهبری می کنیم که از این تعداد 7 میدان مشترک و 7 میدان دیگر مستقل می باشند و از نظر تولید صیانتی از هر دو بخش در شرایط خوبی قرار داشته و امید می رود در سال آینده نیز پیشرفتهای قابل توجهی در بخش برداشت از میادین مشترک حاصل گردد.
 
مهندس پورهنگ در ادامه ارتقاء مکانیزم عملکردی HSE، برگزاری جلسات صبحگاهی تولید، فعال سازی بیش از پیش نظام پیشنهادات در راستای استفاده حداکثری از دانش فنی و ایده های سازنده ی همکاران، اجرای  طرح بیمه تکمیلی نیروهای ارکان ثالث و ارتقا سطح کیفی فضای اداری شرکت را از برنامه هایی دانست که تاثیر بسزایی را بر روند تولید و افزایش سطح رضایتمندی کارکنان خواهند داشت.

مدیر عامل شرکت نفت و گاز اروندان پیشاپیش فرارسیدن 29 اسفند سالروز ملی شدن صنعت نفت، میلاد باسعادت حضرت امام علی (ع) و نوروز 98 را به همه کارکنان تبریک و تهنیت گفت و برای کلیه کارکنان صنعت نفت به ویژه کارکنان شرکت اروندان و خانواده های آنان آرزوی سلامتی و شادکامی کرد.
در ادامه به دستور جلسه و پیش بینی مسائل فنی و عملیاتی افزایش توان تولید شرکت نفت و گاز اروندان در نیمه نخست سال 98 پرداخته شد.


تمامی حقوق این پرتال محفوظ و در اختیار شرکت نفت و گاز اروندان می باشد

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8