سه‌شنبه, 28 اسفند 1397
رو عنوان : مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان
عنوان : مبنای تحقق اهداف شركت باید بر اساس تعامل سازنده، توجه به نیروی انسانی و تقویت روابط دوستانه باشد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ 
ساعت : ۱۹:۳۰:۳۸

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان صبح امروز(11 آذرماه 97) اولین نشست مهندس جهانگیر پورهنگ با مدیران، روسا، سرپرستان و کارکنان دفاتر ستادی این شرکت برگزار شد.


در این نشست دوستانه که بیش از شش ساعت به طول انجامید مدیران مختلف ستادی به همراه کارکنان مربوطه به شکل جداگانه با مدیرعامل دیدار و گفتگو داشتند که ضمن معرفی کارکنان آن مجموعه  به ایراد فعالیت های واحد، بیان مشکلات و تبیین نظرات و دیدگاه­های خود پرداختند.


مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در ابتدای این دیدار با ذکر  سوابق کاری و تحصیلی خود، اظهار داشت: مبنای تحقق اهداف شرکت باید بر اساس تعامل سازنده و تقویت روابط دوستانه فی ما بین مدیران و کارکنان باشد.


ایشان ضمن تأکید بر ایجاد انگیزه و روحیه ی تلاش در بین کارکنان خاطرنشان کرد: فرهنگ سازمانی به عنوان یک اصل سازنده در صنعت نفت بسیار بالا بوده و با توجه به این مهم، انتظار می رود با شناخت، آگاهی و پیگیری مداوم وظایف محوله در چارچوب یک خانواده ی کاری بتوانیم در جهت نیل به نتایج مطلوب و موثر، با شتاب مضاعف تری گام برداریم.


مهندس پورهنگ در ادامه گفت: استمرار و رفع موانع تولید وابسته به نیروی انسانی تندرست و با نشاط است که رکن اصلی هر سازمان را شامل می شود. لذا توجه به نیروی انسانی به عنوان کارکنانی فعال و پویا، قطعا منجر به ایجاد شرکتی پویا، خلاق و موفق خواهد بود.


ایشان تصریح کرد: استقرار کامل هر شرکت، کاری پر چالش است که در این راستا در شرکت نفت و گاز اروندان اقدامات بسیار بزرگ و قابل توجهی انجام شده است. لکن این امر هنوز پایان نیافته و ایجاب می نماید با تلاش بیشتر بتوانیم خود را برای تحویل مسئولیت های بزرگ، توسعه ی میادین جدید برنامه ریزی شده و حرکت به سمت استقرار کامل شرکت آماده سازیم که این مهم، خود بخش قابل اهمیتی از کارها و پیگیری های پیش روی ما محسوب می شود. 


بر اساس این گزارش، در این نشست مدیریت های منابع انسانی، مهندسی و ساختمان، امور حقوقی و قراردادها، خدمات پشتیبانی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، امور مالی، روابط عمومی، HSE و حراست حضور داشتند.

تمامی حقوق این پرتال محفوظ و در اختیار شرکت نفت و گاز اروندان می باشد

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8