سه‌شنبه, 29 آبان 1397
عنوان : بازدید مدیر عامل شركت نفت و گاز اروندان از پروژه 3200 NGL و روستاهای اطراف آن
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ 
ساعت : ۷:۹:۱۸
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان؛ در تاریخ 97/4/26 مهندس سلطان کمالی ضمن بازدید از پروژه ی 3200 NGL ، با همراهی دکتر ناظم ثبوتی فرماندار شهرستان هویزه از روستاهای جفیر 1 و 2 که در اطراف این پروژه قرار دارند بازدید نمودند.

ایشان با حضور در محل 3200 NGL و بررسی روند پیشرفت این پروژه گفتند: هم اکنون روزانه حجم بسیار زیادی گاز در منطقه غرب کارون سوزانده می شود که موجب به هدر رفتن سرمایه کشور شده و از طرفی باعث آلودگی و مشکلات زیست محیطی در منطقه اطراف تاسیسات می گردد. به همین دلیل تسریع در روند اجرایی پروژه را یادآور گشته و اظهار داشتند شرکت نفت و گاز اروندان آمادگی هر گونه همکاری با مسئولین پروژه جهت پیشرفت کارها را دارد.

لازم به ذکراست که پروژه یاد شده در دو فاز جهت دریافت روزانه 500 میلیون فوت مکعب گاز همراه طراحی شده که براساس برنامه می بایست در پایان سال 1398 فاز اول با ظرفیت 250 میلیون فوت مکعب راه اندازی شود.

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از مجریان این پروژه و بازدید از روستاهای اطراف آن، در نشستی که با برخی از اعضاء شورای اسلامی، دهیار و معتمدین محلی داشتند، مسائل و مشکلات این روستاها را نیز از نزدیک مورد بررسی قرار دادند.

در ادامه؛ جلسه ای با حضور مدیر عامل شرکت نفت و گاز اروندان و دکتر ثبوتی، فرماندار شهرستان هویزه و جمعی از مسئولین برگزار شد، مهندس کمالی ضمن جمع بندی گزارش بازدید میدانی ابراز امیدواری کردند تا با همت و همدلی کلیه مسئولین شاهد پیشرفت و رونق اقتصادی در حوزه غرب کارون و میهن اسلامی باشیم.


تمامی حقوق این پرتال محفوظ و در اختیار شرکت نفت و گاز اروندان می باشد

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8